Antique Vánoční dekorace

Pamatujete si ty vintage vánoční dekorace, které jste měli během svého dětství? Pamatujete si, jak moc zábavné jste měl při zdobení s těmito nádhernými dřevěnými louskáček a udírny s tvými rodiči? Nebojte se, jak tento článek vám pomůže prožít a obnovit ty slavné okamžiky yesteryears. To může být také jako kreativní sezení, které si můžete učit své děti a vnoučata, jak byly věci udělat během svého dětství. Většina z těchto starověkých ornies byly ručně a odráží umělecké dovednosti a tvořivost řemeslníků, kteří navrhli jejich. Díky jejich původ do různých regionů, jako je Řím, Turecku a Německu, řada historických ornies se vyvinuly v průběhu věků, z nichž některé se staly neocenitelným a neocenitelné sbírky jen aby byl nalezen v muzeích. Nicméně, může dobrý sortiment starých dekorů Xmas stále možné zakoupit od místních řemeslných a dárkové galerií. Počet internetových stránek jsou také přítomny v dnešní době pro tento účel.

Seznam některých z populárních antických dekorů Vánoce jsou uvedeny níže v tomto článku.

Různé klasická dekorace Vánoc

Klasická Kuřáci
Kuřáci nebo kouření muži jsou tradiční vánoční dekory Německa pocházející během 18. století a skládá se ze dvou částí, které jsou uváděny na vrcholu každého jiný. Tyto údaje jsou vyrobeny ze dřeva a mají vnitřní komoru, kde je spálen kadidlo kužel. Otvor je vyroben připomínající ústa, jehož prostřednictvím je kouř povoleno opustit. Na společných témat pro tyto německé Kuřáci jsou pastýři, Kominíci, horníci, zemědělci a takové jiné tradiční německé okupace. Říká se, že v průběhu 19. století v Německu, kouření byla běžná praxe mezi masy a člověk s dýmkou v ústech byla běžná podívaná. Toto je považováno za hlavní inspirace za vytvoření kuřáků.

Starožitné Nutcrackers
Jak již název naznačuje, louskáček je zařízení, které slouží pro krakování matice. Typický louskáček je vyroben ze dřeva a je vytesán ve formě král, rytíř, nebo vojákem. Je to v podstatě funguje na principu Archimédova zákona ze dne okamžiků. Většinou malované s pestrými barvami a vzory, louskáček má velkou pusu jako otevření, kde by se dalo vložit matici a tím rozlousknout. Původ těchto vintage německé tvorby se datuje až do 15. století našeho letopočtu

Vintage Blumenkinder
Blumenkinder v němčině znamená květinových dětí a jsou široce používány ročníku Christmas dekory pocházejících z Německa. Většina z časů, které jsou postavy dětí, ale můžete narazit i na králíka nebo myši Blumenkinder. Světlé barvy jsou obvykle používány jako pozadí jako žlutá, červená a bílá. Za této situace, jsou barevné skvrny přidán jako bílé skvrny nad červeném pozadí.

Starožitné vánoční Putz struktury
Putz, podle definice, jsou jakékoliv údaje nebo budov, které při zobrazení společně vypráví betlém nebo příběh o narození Ježíše Krista. Počet čísel a struktury se používají při vytváření vesnici Putz, ale nejpopulárnější mezi tyto ovce Putz běžně označován jako německý vlněný ovcí nebo hůl nohy ovce. Orgánem této ovcí je skutečně vyrobena z pravé vlny. These Putz položky byly použity pro vánoční ozdoby z dlouho a často jsou považovány vrcholu postranních stolů, pod vánoční stromeček nebo přes plášť.

Starožitné vánoční stromky
První sada elektrických světel ozdobit vánoční stromek byl v průběhu 18. století jedním z přidružených slavného vynálezce Thomase Edisona. Nicméně, osvětlené dekory stal se populární až v průběhu 19. století a byly k dispozici v různých tvarech a velikostech od bublina světel na nádherných kužel ve tvaru žárovky, které vypadaly trochu jako svíčky plameny. Dokonce i dnes, vánoční světla 1920 a 1930 jsou k dispozici a jsou shromažďovány lidmi, kteří mají zájem o kouzlo těchto historických světel.

Klasické vánoční ozdoby
Od poloviny 18. století, jsou skleněné ozdoby se používá k ozdobení vánočních stromků. Některé z nejvíce antických ozdoby Xmas z viktoriánské a Edwardian éry se stále vyskytují a jsou většinou získané starožitnictvími nebo aukcí.

Vintage Christmas Bells
Bells odráží pravého ducha Vánoc, je odraz nezazvonil symbolizovat narození Ježíše Krista. Široká škála historických zvonů vánočních přítomny a mohou být snadno zakoupit od obchodu s dárkovým zbožím nebo jakékoliv starožitník. Populární odrůdy mezi ty jsou rolničky, koled zvonky a podobné jiné ozdobné zvonky rozmanitých tvarů a velikostí.

Christmas Bible Quotes
Vánoční ozdoby Pověry
Vánoční přání Básně
Tradiční vánoční písně
Vánoční prázdniny Citáty
Vánoční ozdoby na stůl
Vánoční cukroví kroužky Cane ubrousky
Vánoční Květiny Centerpieces
Klasické vánoční ozdoby
Vánoce v Iráku
Top Ten Christmas filmy

Leave a Reply