Christmas Svatební Témata

Mít svatbu v období Vánoc, je velmi zvláštní sám o sobě. Můžete si vytvořit svůj vánoční svatební ještě více zvláštní tím, že plánuje ji podle nějakého tématu. Pojem themed svatbu, je docela v těchto dnech a je také docela zábavné plánovat, stejně jako k účasti. Můžete si vybrat jakékoli téma pro vaši svatbu vánoční a učinit veškerá opatření, jako šaty, dekorace, jídlo, laskavosti, atd., na základě tohoto tématu pouze. V případě, že hledáte nějaké nápady pro vaši stylovou svatbu vánoční jsme tu, aby vám pomohl ven. Níže je několik nápadů pro svatební tématikou Vánoc.

Movie Theme
Stačí si vybrat nějaký dobrý vánoční film a založit si celý svatební, přímo od dekorací do oblečení na pozvání na jídlo, na tomto filmu pouze. Ujistěte se, že informovat své hosty o tématu ve výzvě samotné, tak že přijdou oblečeni odpovídajícím způsobem.

White Theme
Udělejte bílá barva na téma vaší svatbě. Mají bílé květy v výzdoby, bílého vína v nápojích, bílé pozvánka, bílé šaty pro nevěstu, jakož i družičky, a tak dále.

Viktoriánského období Theme
Sledovat některé staré filmy, aby se zcela pochopit viktoriánské téma. Získejte krásně plesové šaty vyrobené pro nevěstu, pokud možno s korzetu, a smokingu s ocasy pro ženicha. Dokonce i družičky, by se mělo nejlépe muž, stejně jako hosté oblékají podle tématu. Celá atmosféra, spolu s jídlem, na nápoje, na příbory, dekorace, atd., by měly být v souladu s viktoriánské době. Můžete také mít nevěsta a ženich přijít do kostela v koňským povozem.

Christmas Carnival Theme
Pokud jste jedním z těch, kdo milují zábavu, dokonce i na vlastní svatbu, pak, vánoční karneval téma je ideální pro vás. I pozvánka, dekorace, šaty, atd., by měly být v souladu s tématem karnevalu.

Slavné Vánoční Citáty
Vánoční světelné dekorace
Legenda Narození
Katolická Christmas Prayers
Vánoční Getaways
Vánoce v Norsku
Jack Frost
Vánoční stromky
Vánoce v České republice
Vánoce v Řecku
Rodinné Vánoční Básně

Leave a Reply