Home Alone

Home Alone, režie Chris Columbus, je komedie, která hvězdiček Macaulay Culkin v hlavním vedení. Film byl propuštěn v roce 1990 a jeho příběh se točí kolem osm-rok-starý chlapec, který se omylem zanechal jeho rodinných příslušníků, když oni odejdou do Francie na vánoční dovolené. Níže je uveden kompletní scénář / příběh filmu “Sám doma”.

Kevin McCallister (Macaulay Culkin) je nejmladším členem rodiny McCallister. Jednoho dne, když má hádku s jeho rodinou po večeři a on je poslán k jeho 3. patře ložnice na noc. Rodina se chystá odejít do Francie příští den, pro slavit Vánoce spolu. Výpadek napájení neutralizuje všechny budíky v ráno a šílenství odjezdem na letiště, rodinní příslušníci zapomenete vzít Kevina podél. V okamžiku, kdy Kevin je vědět o tom, že se rozhodne plně využívat svou nově nalezenou nezávislost, která má některé špatné strany také. Jedním z hlavních hrozeb je jeho soused, Marley, měl vrah.

Jednoho dne, Kevin se náhodně seznámí Marley v kostele a zjistí, že on je opravdu dobrý člověk, a ne vrah, protože lidé věří, že on je. Pokud je tato funkce, on byl oddělen od své rodiny a nemine je strašně. Kevin radí Marley, aby se pokusili dostat do kontaktu s jeho rodinou znovu a obvázat s nimi. Harry (Joe Pesci) a Marv (Daniel Stern), pár zlodějů, plánuje vykrást dům McCallister, věřit tomu být snadný cíl, s rodina je nepřítomen. Kevin je vědět o tom a nastavuje nástrahy v celém domě. On pak láká zloděje v domě.

To, co následuje, je série legračních nehod, kdy si dva zloději špatně házel. Konečně, zloději podaří následovat Kevina do sousedova domu a zachytit jej. Jak se stát mluví o tom, jak se pomstít od malého chlapce, Marley přijde a plácnutí lupiče s jeho lopatou. V době, kdy se lupiči vrátí k vědomí, policie přijde a vezme je pryč. Kolem té době pouze, Kevinova matka se podaří vrátit z Scranton International Airport. Marley, který kontaktoval svou rodinu na radu Kevin, také se sejde s jeho rodinou.

Christmas Crackers
Mexické vánoční ozdoby
Retro vánoční ozdoby
Vánoční dekorace Yard
Top 100 Vánoční písně
Vánoční filmy pro děti
Vánoční ozdoby na stůl
Je to báječný život
Legend of the Magi
Vánoční Bow dekorace
Levné vánoční Destinace

Leave a Reply