Home Alone

Home Alone, režie Chris Columbus, je komedie, která hvězdiček Macaulay Culkin v hlavním vedení. Film byl propuštěn v roce 1990 a jeho příběh se točí kolem osm-rok-starý chlapec, který se omylem zanechal jeho rodinných příslušníků, když oni odejdou do Francie na vánoční dovolené. Níže je uveden kompletní scénář / příběh filmu “Sám doma”.

Kevin McCallister (Macaulay Culkin) je nejmladším členem rodiny McCallister. Jednoho dne, když má hádku s jeho rodinou po večeři a on je poslán k jeho 3. patře ložnice na noc. Rodina se chystá odejít do Francie příští den, pro slavit Vánoce spolu. Výpadek napájení neutralizuje všechny budíky v ráno a šílenství odjezdem na letiště, rodinní příslušníci zapomenete vzít Kevina podél. V okamžiku, kdy Kevin je vědět o tom, že se rozhodne plně využívat svou nově nalezenou nezávislost, která má některé špatné strany také. Jedním z hlavních hrozeb je jeho soused, Marley, měl vrah.

Jednoho dne, Kevin se náhodně seznámí Marley v kostele a zjistí, že on je opravdu dobrý člověk, a ne vrah, protože lidé věří, že on je. Pokud je tato funkce, on byl oddělen od své rodiny a nemine je strašně. Kevin radí Marley, aby se pokusili dostat do kontaktu s jeho rodinou znovu a obvázat s nimi. Harry (Joe Pesci) a Marv (Daniel Stern), pár zlodějů, plánuje vykrást dům McCallister, věřit tomu být snadný cíl, s rodina je nepřítomen. Kevin je vědět o tom a nastavuje nástrahy v celém domě. On pak láká zloděje v domě.

To, co následuje, je série legračních nehod, kdy si dva zloději špatně házel. Konečně, zloději podaří následovat Kevina do sousedova domu a zachytit jej. Jak se stát mluví o tom, jak se pomstít od malého chlapce, Marley přijde a plácnutí lupiče s jeho lopatou. V době, kdy se lupiči vrátí k vědomí, policie přijde a vezme je pryč. Kolem té době pouze, Kevinova matka se podaří vrátit z Scranton International Airport. Marley, který kontaktoval svou rodinu na radu Kevin, také se sejde s jeho rodinou.

Nejlepší vánoční filmy
Klasické vánoční písně
Kid Vánoční písně
Personalizované Vánoční punčochy
Christmas Cake & Vánoční pudink
Legend of Stork
Klasické vánoční filmy
Vánoční dekorace Hotel
Unikátní vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby Pověry
Tvorba vánoční ozdoby

Leave a Reply