Jak Grinch Stole Christmas

Film “Jak Grinch Stole Christmas” je založen na knize stejného jména, kterou napsal Dr. Seuss. Další film založený na této knize vyšel v roce 2002, s názvem “Grinch”, který hrál Jim Carrey. Přečtěte si o dále prozkoumat příběh cum scénář animovaného filmu “Jak Grinch Stole Christmas”.

Grinch je nepříjemné a pomstychtivá jeskyně-obydlí stvoření. Má velmi malé srdce a životy na Mount lívanec, na strmou horu, která je 10.000 stop vysoká. Grinch je velmi žárlivý na “Kterého”, lidi, kteří žijí v “Whoville”, město ležící na sever od hory lívanec. V Whos jsou velmi teplé a zábavu milující lidi a Grinch závidí jejich štěstí. Jediný společník, který má, je Max, věrný, ale hloupý, pes. Vánoce se blíží a Grinch sleduje Kterého veselili a účasti na slavnostech. Jejich šťastné hlasy, aby ho víc a víc rozčílený.

Závistí, Grinch se rozhodne zabránit Vánoce od příchodu, olupováním všechny vánoční dárky a výzdoby Kterého. On sestupuje do města, dopustí loupež a uteče se všemi svými dary a zdobení. Nicméně, on vidí, že i když ukradl všechno, co se Whos nahromaděné na Vánoce, dovolená stále přicházeli. Tak, on si uvědomí, že Vánoce jsou více než jen dary a dárky. Jeho srdce se zvětší a on se vrátí všechny dárky a dekorace. V Whos pak vřele vítáme Grinch do jejich komunity.

Vánoční svátky Poems
Dětské vánoční básně
Kid Vánoční písně
Legend Of Robin
Vánoce v Holandsku
Cute Vánoční SMS
Tradice psaní dopisů Santa
Vánoční večeře Modlitba
Vánoce v jihovýchodní Asii
Klasické vánoční ozdoby
Legend Of Santa Claus

Leave a Reply