Legend Of The Candy Cane

Spolu se svíčkami, věnce, hvězdy, zvonky a mistletoes, další všudypřítomné ozdobný předmět na Vánoce, což je také oblíbený u dětí, je candy cane. Ve skutečnosti, cukrové třtiny je tak populární, že je to jeden z nejvíce viditelných položek v jakékoli výzdoby, na Vánoce nebo ne. Candy cane je jednoduchý, oko-lov, a co víc, je to chutné. Ačkoli Candy hole přicházejí v mnoha příchutích, nejoblíbenější a společné chuť máty a skořice. Candy hole mohou být zavěšeny s barevnými stužkami a mohou být použity k výzdobě téměř cokoliv, od celého pokoje na dort nebo vánoční stromeček, se přidá velmi hravý dotek na všechno. A stejně jako všechny ostatní aspekty Vánoc, to J-tvaru, červené a bílé Candy také má zajímavý příběh, legendu, pokud můžete nazvat, za ním. Tak jako je původ a symbolika cukrové třtiny namočené v mýtu.

Legenda
To je široce věřil, že cukroví, které dříve byla přímá jako hůl, byla dána jeho rozlišovací J-tvar německým sbormistra. Říká se, že během provozu jednoho večera, děti byly velmi hlasitě a hlučné, vytváří docela bordel a ne platit žádnou pozornost sbormistra. Chcete-li udržovat jej v klidu a stále pro betlém obřad, dal jim dlouhý, bílý, cukr cukroví hůl. Vzhledem k tomu, dávat čokoládu a bonbóny na kostele byla považována za svatokrádež, sklonil these hole na jednom konci, aby vypadaly jako cukrové třtiny pastýřskou a tím, připojí náboženský význam pro ně. V křesťanství, Ježíš je považován za dobrého pastýře, a tak se zaměstnanci považován za posvátný symbol. Zaměstnanci také představuje pastýře, kteří přišli na návštěvu Jezulátka.

Candy cane stala se populární, když v roce 1847, německo-švédsko přistěhovalec Wooster, Ohio, který se rád Candy hole hodně, rozhodl se navléci je na jeho vánoční stromeček jako ozdoby. Myšlenka brzy dohnal stal docela módní v žádném okamžiku. V roce 1900, Candy hole, které byly dříve jen bílé, přišel v červené pruhy, a máty peprné a skořice aromatické. Samozřejmě, teď je to oblíbená tradice všude.

V Candy hole se stal velmi žádaným Vánoční dekorace položky jako “háček” na cukroví a proto je jednodušší pověsit je na Yulea stromy, a jedinečný tvar dělal to oko-lov atrakcí.

Symbolismus
Tradičně, pouze symbolika, která byla spojena s bonbóny bylo to pastýře zaměstnanců. Ale teď, je moderní alegorický výklad cukrové třtiny. Říká se, že od cukrové třtiny, při obrácení, stane tvaru J, je přímé zastoupení Ježíše Krista. Bílá barva cukroví označuje čistotu Krista, zatímco pruhy představují jeho oběť a bičování se mu dostalo z rukou Římanů, barva červená symbolizující jeho krev. Má se za to, že i máty chuť cukroví Je tomu tak proto, že je podobná yzopu, které se podle starého zákona, symbolizuje čištění a oběť.

Svícen Centrální
Vánoce v Austrálii
Pop Vánoční písně
Poslední Vánoční Lyrics
Animované vánoční filmy
Christmas Crackers
Vánoční věnec Historie
Vánoční ozdoby
Křesťanských Vánoc Poems
Líbání pod jmelím
Christmas zeleň Pověry

Leave a Reply