Legend Of The Ježíškem

Zdobení vánočního stromku, upozornit na Vánoce slavnosti, je vzhledem k legendě Ježíškem. Stejně jako v každém vánoční tradice, příliš tato legenda byla zastíněna, v tomto případě na vánoční stromeček. Ano, jeden z předních a atraktivní radosti Vánoc je zdobení vánočního stromku, ale ne mnoho lidí ví, proč strom má tak velký význam v křesťanství. Stejně jako u jiných mýtech a legendách, tento konkrétní člověk také není jediná verze. Mnoho takových existují, ale ústřední příběh, který strom je darem Ježíškem těm, kteří jsou nesobecká a laskavá zůstává stejná. Také, stejně jako všechny ostatní legend, je to také bajka sdílet s lidmi, zatímco slaví Vánoce – šířit lásku a radost a vzpomenout na oběti Ježíše Krista. Projděte si tuto zajímavou legendu níže uvedené znát pravého ducha Vánoc.

Legenda
Tam byl chudý dřevorubec, který tvrdě pracoval, aby se jeho penězi a vydělávat svůj denní chléb. Měl milující manželku a dvě krásné děti s názvem Valentine a Marie. Všechny z nich mu pomohl v jeho práci, byli poslušní k němu a byl zbožný v přírodě. Čtou Bibli denně, a to i ve dnech, kdy neměli nic nebo jen velmi málo k jídlu. Jednou, když šli přes tento konkrétní denní rituál, někdo zaklepal na okno. Bylo to malé dítě trpí zimou a hladem. Oni líto ho a okamžitě ho uvnitř jejich malé domácnosti. Obě děti mu nabídl místo u ohně, aby ho v teple a část jejich chleba. Vzhledem k tomu, že vypadal velmi unaveně, ale nabídl mu svou postel příliš, zatímco oni spali na lavičce ve velké nepohodlí celou noc.

Cizinec Dítě poděkoval jim za jejich laskavost a brzy usnul. Rodina se modlil za chudé dítě, které ani mít pěkný teplé místnosti a pohodlné postele, že oni měli. Mohli jen usnout pozdě v noci, ale malá Marie probudil v časných ranních hodinách ráno sladkou hudební zvuk harfy a zpěvu, které se zdály téměř božské. Jemně se probudila svého bratra Valentina a společně poslouchali na poznámky a uvědomil si, že to bylo andělé zpívají pro Ježíškem, dítě, které se hrálo hostitele pro den před. Jejich srdce poskočilo štěstím a pak se podíval z okna a viděl nejkrásnější úsvit lámání a počet malých dětí drží zlaté harfy a loutny, oblečené v šumivých stříbrné šaty.

Bratr a sestra se otočil, aby vidět cizí dítě za nimi stojící na sobě zlaté šaty a zlatou korunou. Řekl jim, že on byl opravdu dítě Kristus a procházel se kolem, aby dobré věci a radosti, aby milující děti. Vzhledem k tomu, že byl tak nesobecký a ochotný, dal jim své požehnání a vzal větev z nedalekého jedle a zasadil ji do země. On pak řekl jim, že je tato část by se brzy vyroste až jim Christmas ovoce každý rok. Dítě Kristus pak zmizel odchodu dětem zahlceni, co viděli a slyšeli. Brzy, jedle větev rostla do vysoké a majestátní vánoční strom, který nesl zlatá jablka, stříbrné ořechy a krásné hračky na každém Štědrý den. Proto se říká, že je to na památku a předvídání Ježíškem, že vánoční strom, zdobí každý rok.

Vánoce v Iráku
Křesťanských Vánoc Poems
Christmas Wedding Food
Vánoce v Spojených států amerických
Vánoční prázdniny Citáty
Santa Claus Wallpaper
Vtipné vánoční Citáty
Romantické Vánoce Destinace
Funny Vánoční SMS
Top 10 Vánoční Citáty
Vánoce na Novém Zélandu

Leave a Reply