Legenda o Vánoční Andělé

Byly tam dva anděl přátelé. Jeden slouží k západu slunce růžové šaty, zatímco jiné používají k ozdobení se s župany modrou oblohou. Oni byli známí pro zpěv sladký duet o Boží slávě a hrát na čistě stříbrné trubky. Oni často používají vést orchestr na anděly, protože jejich hudebních schopností. Po jejich orchestr vůdce Temira dal a další členy andělského orchestru, vzrušující novinky. Bůh se rozhodl poslat svého Syna, aby žil mezi svým lidem. Měli připravit hudební jubileum v jednom z nejvýznamnějších událostí v dějinách světa. Je to prostě musel být nejlepší a všechny andělé s dobrým hlasem musel zpívat a všechny byly nástroje hrál na akci.

Temira zeptal orchestr, ať už znal význam úkolu. Troubení anděl v růžové řekl, že pochopil, že Pán chce, aby se objevily na pastýřům v kopcích Betléma, který nikdy neviděl anděla ve svém životě a může dostat strach. Troubení anděl v modré dokončil odpověď přidáním že andělé mohou nahradit strach z pastýřů s radostí a láskou k Ježíškem a pak, mohli oznámit příchod Spasitele. Temira se usmál a přikývl spokojeně. Všichni členové orchestru se cítil poctěn pro příležitost a cvičila pro dokonalost v jejich rolích.

V den, kdy byl Kristus narodil ve stáji v Betlémě a, jak bylo plánováno, vánoční andělé se poprvé objevil na pastýřům a šíří anděl přátelé hráli první nemnoho poznámek slavném koncertě v temné noční obloze. Shepherds vzhlédl k nebi a byl šokován, překvapení a ohromen, brzy se naplní úžasem a obdivem, a jejich srdce brimmed s pokorou a vděčností k Bohu za Jeho slávě. Andělé pak dal pastýři se vám radostnou zvěst o veliké radosti a byl spojen mnoho dalších andělů, kteří zpívali a chvála Bohu, plnění oblohu s andělskými slovy – Sláva bohu na výsostech a na zemi pokoj, dobrá vůle k mužům.

Francouzské Vánoční písně
Vánoce v Ukrajině
Vánoční hračky pro teenagery
Antique Vánoční dekorace
Vánoční ozdoby karty
Vánoční dekorace Yard
Vánoční jmelí Historie
Vánoční SMS pro přátele
Jmelí Fakta
Vánoce v Kanadě
Christmas Svatební květiny

Leave a Reply