Líbání pod jmelím

Tradice líbání pod jmelím je řekl, aby byl spojován s řeckým festivalu Saturnalia. Použití jmelí byla také nalezena v primitivních manželství obřady, jak to bylo věřil, že jmelí má pravomoc udělovat plodnost. Další víra souvisí s jmelím bylo to, že má k dispozici “životodárnou” pravomoci. Skandinávské lidé považováni jmelí, aby se rostlina míru a lidí, kteří přicházejí za ním, včetně párů bojují mezi sebou a dokonce i nepřátel, museli k vytvoření nebo prohlásit příměří, aspoň dočasně.

V 18. století, lidé z Anglie zavedla pojem “kissing koule”. Během Vánoc, když mladá dáma byla chycena pod koule jmelí, nemohla odmítnout ji políbil. Dokonce i dnes, je zvyk výměny polibek pod jmelím nalézt v mnoha evropských zemích a dokonce iv Kanadě. Kissing pod jmelím je umění samo o sobě, a je lepší být dobře připraven na dobu, po kterou chytit, nebo se chycen, někoho pod jmelím. Pokud jste trochu obavy o líbání pod jmelím, využít tipy na “jak líbat pod jmelím Vánoční” jsou uvedeny níže:
No žvýkačka prosím
Během vánoční sezóny, nikdy nevíte, kdy budete spadat pod jmelím. A věř mi, může žvýkačka v ústech jako hlavní odbočka pro toho, kdo je líbání vás. Je lepší, aby se zabránilo žvýkačky v průběhu této sezóny.

Cigarety a tabák je velký ne-ne
Pokud jste ten, kdo je zvyklý na kouření nebo jako žvýkací tabák, Vánoce jsou ideální čas opustit tento zlozvyk. Jsem si jist, že nechcete zkazit perfektní mistletoe kiss kvůli něčemu, co stejně škodlivé jako cigarety a tabák.

Fresh Breath je velký Turn On
Zápach z úst je hlavním turn off pro osobu, která je líbání vás. Kdykoli budete venku během vánoční sezóny, ujistěte se, že si čistíte zuby dobře. Vyhněte se jíst nic, co by vaše ústa zápach, jako cibule, česnek a jiné páchnoucí věci.

Vůně Právo
Stejně jako špatný dech, tělesný zápach, je také velký ne-ne při líbání. Před vystoupit z domu, dát na smyslnou vůně deodorantu nebo parfém. Ujišťuji vás, že osoba, líbání, budete prodlévat na více času, než bylo původně zamýšleno.

Líbání někoho, koho moc nesedla
Pokud, a když, někdo se vám nelíbí úlovky vás pod jmelím, jen být slušný. Úsměv a nabídnout mu / jí tváře. Pokud on / ona stále pohybuje směrem na rty, pak váš obličej a nabídnout druhou tvář. Než on / ona dělá jiný pohyb, úsměv, řekl něco pěkného a pomalu vzdalovat.

Levné vánoční Destinace
Funny vánoční přání
Vánoční věnec dekorace
Vánoce v Spojených států amerických
Domácí vánoční věnce
Top Ten Christmas filmy
Vánoce v Řecku
Jmelí Fakta
Vánoce v Slovensku
To hv hodina
Silence Christmas

Leave a Reply