Rustikální Vánoční ozdoby

Christmas obecně připomíná z pole oslnivých světel na domy a obchody a vánoční stromky vypadají jako tvory z vesmíru se všemi žárovkami blikající na ně! Není pochyb o tom, tyto ozdoby mají krásu, ale pokud si přidat dotek rustikální kouzlo, které jim, může vaše vánoční strom a dům určitě vyčnívat z davu. Kristus se narodil v přírodě stáji a vedl jednoduchý život bez přemíry bohatý. Takže s ohledem tágo z jeho života, můžete vyvolat ducha Vánoc, což je jednoduchý, ale duchovní prostřednictvím vašich vánočních ozdob stylizovaný s rustikálním vzhledu. Rustikální vánoční ozdoby i nás zpět v čase do kdy byl život mnohem méně komplikovaný a náročný. Nejlepší část o těchto ozdob je, že se můžete podívat uvnitř podkroví a využít staré věci, nebo koupit nejlevnější kancelářských potřeb a aby své ozdoby z nich. Vždy se můžete dostat ready-made ty také. Vzhledem k tomu, zde je několik nápadů na rustikální vánoční ozdoby.

Nápady pro rustikální Vánoční ozdoby

Stars And Bells
Pro západní země dotek, můžete si koupit ostnatý drát star-set. Ty mohou být použity jako závěsy stěny nebo na strom. Hvězdy z přírodního tkané révy jsou také k dispozici a vypadají nádherně zemitý. Podobně, můžete najít zvony vyrobené z zrezivělý kov s obrázky malovanými na ně lze nalézt v různých velikostech. Můžete dokonce vyrobit tyto se starými plechovek.

Zvířata / Andělé / Sněhuláci
Zvířat, jako jsou soby, ovce, atd., vyrobené z pryskyřice jsou k dispozici, a mohou být použity jako stolní ozdoby. Můžete dokonce získat laserové ozdoby řezání kovu ve tvarech zvířat, andělů, sněhuláků atd. Můžete dokonce získat pryskyřice z andělských / sněhuláci závěsy na sobě kostkované tkaniny šátky. Ty mohou být použity jako ozdoby na strom.

Šišky a větvičky
Podívejte se na šiškami a větviček ve vaší zahradě, aby se autentické hledají stylové ozdoby. Můžete navléci větvičky, borové šišky dohromady, a pověsit je na stromě. Můžete přidat nějaké třpytky nebo stříkací malovat kužely pro jinou barvou. Pinecone uspořádání může být také použit jako vrchol Christmas nebo svíčky základny.

Ptačí budky a hnízda
Rustikální birdhouses jsou vyrobeny ze dřeva a poskytují západní kabinu jako pocit. Vypadají zvětralé a opotřebované. Můžete pověsit na vánoční stromeček, na stěnu nebo na dveře. Hnízda by měl vypadat realisticky a můžete vyzvednout opuštěných hnízd z vaší zahrádky nebo koupit jeden vyrobený z vinné révy.

Calico Fabric a rafie
Použití látky kartounů, aby závěsné smyčky pro vaše ozdoby půjčí jim západní kovbojský pocit. Můžete také luky a svázat je na větve stromů. Podobně, použití drátu rafie pro výrobu luků nebo jednoduše přidávat je do jiné ozdoby jim dává zemi dotek.

Košíky
Rustikální koše z révy vinné, proutí nebo segrass vypadat skvěle jako stolní vrcholy. Malé velké koše může být také použit jako ozdoby na stromeček. Drátěný koš potažené mechem je další možností, která jsou k dispozici.

Veselé Vánoce Wallpaper
Christmas Cake & Vánoční pudink
Irské Vánoční písně
Barvy Vánoc
Deset tipů pro vánoční ozdoby
Christmas Flower Centerpieces
Vánoční dekorace Office
Christmas zeleň Pověry
Tvorba vánoční ozdoby
Zdobení věnci Vánoční
Dítě Vánoční punčochy

Leave a Reply