Rustikální Vánoční ozdoby

Christmas obecně připomíná z pole oslnivých světel na domy a obchody a vánoční stromky vypadají jako tvory z vesmíru se všemi žárovkami blikající na ně! Není pochyb o tom, tyto ozdoby mají krásu, ale pokud si přidat dotek rustikální kouzlo, které jim, může vaše vánoční strom a dům určitě vyčnívat z davu. Kristus se narodil v přírodě stáji a vedl jednoduchý život bez přemíry bohatý. Takže s ohledem tágo z jeho života, můžete vyvolat ducha Vánoc, což je jednoduchý, ale duchovní prostřednictvím vašich vánočních ozdob stylizovaný s rustikálním vzhledu. Rustikální vánoční ozdoby i nás zpět v čase do kdy byl život mnohem méně komplikovaný a náročný. Nejlepší část o těchto ozdob je, že se můžete podívat uvnitř podkroví a využít staré věci, nebo koupit nejlevnější kancelářských potřeb a aby své ozdoby z nich. Vždy se můžete dostat ready-made ty také. Vzhledem k tomu, zde je několik nápadů na rustikální vánoční ozdoby.

Nápady pro rustikální Vánoční ozdoby

Stars And Bells
Pro západní země dotek, můžete si koupit ostnatý drát star-set. Ty mohou být použity jako závěsy stěny nebo na strom. Hvězdy z přírodního tkané révy jsou také k dispozici a vypadají nádherně zemitý. Podobně, můžete najít zvony vyrobené z zrezivělý kov s obrázky malovanými na ně lze nalézt v různých velikostech. Můžete dokonce vyrobit tyto se starými plechovek.

Zvířata / Andělé / Sněhuláci
Zvířat, jako jsou soby, ovce, atd., vyrobené z pryskyřice jsou k dispozici, a mohou být použity jako stolní ozdoby. Můžete dokonce získat laserové ozdoby řezání kovu ve tvarech zvířat, andělů, sněhuláků atd. Můžete dokonce získat pryskyřice z andělských / sněhuláci závěsy na sobě kostkované tkaniny šátky. Ty mohou být použity jako ozdoby na strom.

Šišky a větvičky
Podívejte se na šiškami a větviček ve vaší zahradě, aby se autentické hledají stylové ozdoby. Můžete navléci větvičky, borové šišky dohromady, a pověsit je na stromě. Můžete přidat nějaké třpytky nebo stříkací malovat kužely pro jinou barvou. Pinecone uspořádání může být také použit jako vrchol Christmas nebo svíčky základny.

Ptačí budky a hnízda
Rustikální birdhouses jsou vyrobeny ze dřeva a poskytují západní kabinu jako pocit. Vypadají zvětralé a opotřebované. Můžete pověsit na vánoční stromeček, na stěnu nebo na dveře. Hnízda by měl vypadat realisticky a můžete vyzvednout opuštěných hnízd z vaší zahrádky nebo koupit jeden vyrobený z vinné révy.

Calico Fabric a rafie
Použití látky kartounů, aby závěsné smyčky pro vaše ozdoby půjčí jim západní kovbojský pocit. Můžete také luky a svázat je na větve stromů. Podobně, použití drátu rafie pro výrobu luků nebo jednoduše přidávat je do jiné ozdoby jim dává zemi dotek.

Košíky
Rustikální koše z révy vinné, proutí nebo segrass vypadat skvěle jako stolní vrcholy. Malé velké koše může být také použit jako ozdoby na stromeček. Drátěný koš potažené mechem je další možností, která jsou k dispozici.

Vánoční Dekorace Témata
Vánoční ozdoby na stůl
Kostel Vánoční dekorace
Legend of the Plant Sage
Pravda o vánoční hvězdy
Vánoční strom Recyklace
Poinsettias
Vánoční hračky pro děti
Polar Express
Děti Vánoční Citáty
Vánoční Animované dekorace

Leave a Reply