Santa žije v Laponsku!

Původně, Santa bydlel na jihu. Ale jeho dlouhé vousy používá svědit v horkém počasí zpocené. Tvorba dárků na místě, kde je horko a noci a budete pot neustále není snadné. Takže, Santa rozhodli najít nový domov pro sebe, kde je to v pohodě stačí pro něj cítit pohodlně, i když se usilovně, aby splňovaly veškeré požadavky na dobré dětí a vydělat miliony hraček včas. Zavrtěl se na Grónsko pro někdy, ale pak cítil, že je příliš studený pro něj tam. On šel do Norska, ale i tam, nemohl najít vhodné a tajné místo, kde mohou žít a provozovat svoji dílnu, aniž by obtěžoval lidmi po celou dobu. Takže, on se posunul od tam taky.

Přesto, že lidé Grónska a Norska si myslí, že Santa má domovy v jejich zemích i když pravdou je, že se právě tam se zastavil dočasně při testování z vody před dokončením, kde se usadit na věčnost. Ve Švédsku, Santa našel několik užitečných elfy, aby mu pomohla, ale pak, tam nebylo dost soby pro jeho přepravu a táhnout jeho saně na Štědrý den. Laponsko ve Finsku, nakonec ho přitahovala s laskavou a moudrou elfů a jeho bohaté populace na soby. Laskavý lidé Laponsku, krása přírody, dlouhé letní dny a tmavé zimy hodí Santa dobře a tak, to je místo, které si vybral, aby byl jeho domov a dílna.

To je věřil, že to trvalo tolik jako sto let konečně obrovskou dílnu Santa, kde miliony dárky a hračky měly být postaveny každý rok pro všechny hodné děti na celém světě. Nachází se někde uvnitř ucha hory v Savukoski nebo za polárním kruhem, ale nikdo neví, jeho vstup, s výjimkou pro Santu a jeho tým samozřejmě. Finové jsou hrdí na to, žít ve stejné zemi jako Santa. K dispozici je chata v polárním kruhem, kde Santa rozhovory s návštěvníky a naslouchat jejich požadavkům. Můžete dokonce živit soby a vidět Rudolph zde.

Bývaly doby, kdy Santa Claus a jeho sobi osobně zajištěný ke všem dětem na celém světě. Ale s populační explozí, již není možné, aby staré Santa na to úplně sám. A tak učinil smlouvu se všemi otců a matek. Rodiče, kteří si mohou dovolit koupit nebo udělat dárky pro své děti, tak učiní sám a Santa bude muset obstarávat pouze na chudé a strádající ty. Nicméně, to je ještě zodpovědnost elfů, aby se ujistil, že ať děti byly nezbedný nebo hezké v průběhu roku, a zda si zaslouží současné letos o Vánocích, nebo ne.

Krátké Christmas Poems
Songs For Santa
Nejlepší vánoční písně
Silence Christmas
Vánoce v Rakousku
Vánoční osvětlení 2012
Vánoce v Spojených států amerických
Vánoční koledy 2012
Levné vánoční dekorace
Vánoční Card Citáty
Domácí vánoční strom dekorace

Leave a Reply