Tradice psaní dopisů Santa

Po mnoho let, je populární vánoční tradice, v níž děti, psát dopisy Santa, hlavně obhajovat, že byly dobré v uplynulém roce a dává Santa seznam přání a žádostí o dary, které chtějí získat, například jízdní kolo , videohry nebo set Lego. Přání-list může obsahovat žádost o více než jeden dar taky. Tam je patrný rozdíl ve stylu psaní dopisů u chlapců a dívek. Dívky jsou často více ohleduplní a chtějí něco pro ostatní, jsou zdvořilí a psát delší dopisy a jsou více promyšlené a štědrý ve svém uznání za všechnu tu tvrdou práci, která Santa dělá, ve svých dopisech, než chlapci.

Existuje mnoho poštovní služby, které umožňují dětem poslat dopisy Santa Claus. Některé z nich jsou dokonce odpověděl dobrovolníky nebo poštovních zaměstnanců. V Kanadě, tam je zvláštní poštovní směrovací číslo pro dopisy Santa Claus. Od roku 1982, více než 13.000 kanadské poštovní zaměstnanci se dobrovolně dát odpověď na e-maily pro Santa a psát odpovědi. Adresa Santa Claus je, stejně jako:
Santa Claus, Severní pól, Kanada – H0 H0 H0

Nuly se používají místo “O”, aby se charakteristické smích Santa, aby adresa v souladu se střídavým dopis-číselného formátu ze všech kanadských poštovních směrovacích čísel. Některé charity pracovníků, proces žádosti o chudých nebo nemocné děti, a dokonce i se snaží splnit přání, které dělají ve svých dopisech Santa. V Británii, tam byla tradice, že děti používají vypálit své vánoční dopisy do ohně, aby mohli plavat do komína s kouřem a vítr může pak kouzelně dopraví je na severní pól, aby Santa. Finsko, které je věřil být domov Santa, který již obdržel přes osm miliónů dopisy pro Santu a přes 600.000 dopisy nalít v každém roce z více než 150 zemí. Největší počet dětí, kteří píší, aby Santa jsou z Velké Británie, Polska a Japonska. Ve Finsku, to je věřil, že Santa Claus žije v Korvatunturi ale jeho oficiální adresa je v Rovaniemi na polárním kruhem. Zde je jeho adresa, stejně jako: Santa Claus, Santa Claus Village, FIN-96930 Arctic Circle, ve Finsku.

Vánoční strom sukně
Vánoční hračky pro chlapce
Slavné Vánoční Citáty
Země Vánoční písně
Vánoční filmy 2012
Dopis Santa
Christmas Wedding Food
Songs For Santa
Vánoce v Rakousku
Legend of the Plant Sage
Levné vánoční Destinace

Leave a Reply