Upside Down vánočního stromu

Kdykoli byste si všimli vzhůru nohama vánoční strom, musíte si myslel, Co rouhání? Ale pojďme říct, že tento strom byl v módě v průběhu středověku. I když existuje několik legend, které jsou spojeny s konvenčním stromeček, je počet tradice o tohoto stromu příliš. Kónický tvar stromu je dobře znám a je vedena v tomto konkrétním způsobem, jak lidé jsou na to zvyklí. Tradiční kuželový strom zářící světly a ozdobami a dárky nakupené pod ním je obraz dokonalý obraz nastavit v mysli lidí. Historie má to, že první Evergreen vánoční strom byl vyzdoben a osvětlen v Německu v roce 1521. Stále málo moderních historiků věří, že pokud tradice je třeba dodržovat, bude správné zavěšení stromu vzhůru nohama ze stropu. Symbol se stává smysl, když se obrátil vzhůru nohama. To je proto, že tam, kde konvenční strom poukazuje na nebe, zatímco vzhůru nohama vánoční strom má své kořeny v nebi. Ačkoli tam není moc v písmech o převrácené vánočního stromu, stále bez ohledu na několik legendy mluví o stromu jsou uvedeny níže.

Upside Down Christmas Tree Historie
Legenda jde takhle, že během prvních fázích křesťanství byl jehličnatý strom jako symbol náboženské oddanosti, které misionáři. Oni strategicky použita na strom vysvětlit základní náboženské základní Nejsvětější Trojice – Bůh-Otec, Kristus-Syn a Duch svatý. Strom byl visel hlavou dolů ze stejného důvodu. Dalším důvodem bylo to, že pokud postaven přímo uvnitř domu, to by mohlo být přijata jako považován za květinovou výzdobu.

Podle několika dalších legend, obraz vzhůru nohama stromu má pohanské kořeny. Vzhůru nohama strom je údajně souvisí s Pagan památku době kosmického stromu, který sloužil jako domov pro gods. Byl připojen k planině Northland Vigrid pomocí Most Duha. Další příběh z historie, která podporuje tvrzení stromu bytí křesťanských původu je mnicha křesťanské, St Boniface z Devonshiru. To je říkal, že on strávil jeho čas hlásá slovo Boží. To je říkal, že on používal rekvizity ukázat doklady o božství. On byl první, kdo popularizovat jedle jako rekvizitu popsat vztah mezi Bůh, Syn a Duch svatý. Bylo zvykem ve střední Evropě až do 12. století k zavěšení hlavou dolů jedli v domě jako symbol křesťanství v době Vánoc.

Vzhůru nohama vánoční strom, i když zastaralý rituál, ztratil svou přitažlivost mezi tradicionalisty, ale stále je stále oblíbenější mezi moderními městských domácností. Tato móda má jednu hlavní důvod stále populární – to šetří prostor a člověk nemusí přeskupit nábytek, aby se prostor.

Vánoce v Střední Americe
Je to báječný život
Vánoční dekorace Disney
Vánoce v Austrálii
Deset tipů pro vánoční ozdoby
Vánoce v Africe
Christmas Svatební Témata
Vánoce v Mexiku
Korálkové Ovoce Centrální
Vánoční zeleň
Christmas Svatební květiny

Leave a Reply