Vánoce v jihovýchodní Asii

Mluvení v oblasti geografie, Southeast Asia zahrnuje jižně od Číny, na východ od Indie a na sever od Austrálie, je to opravdu tavící kotlík kulturních odlišností. Vánoce v jihovýchodní Asii, je slaven s poměrně hodně chutí a dávné tradice a zvyky jsou pozorovány také. Festival podporuje také podstatu rodinného pospolitosti. Děti jsou ti, kteří si všichni nadšeni Vánoce a přivítat festival s velkým elánem a dobré nálady. Křesťanská populace v jihovýchodní Asii lze většinou vysledovat do zemí, které zahrnují Filipíny, Indonésie, Vietnam a Thajsko. V těchto zemích, během Vánoc, lidé follow jedinečné tradice a zvyky upřímně. Symboly Vánoc zůstávají stejné jako ty, které vidíte v západních zemích. Během festivalu, to je docela běžné, aby na místě vánoční strom, který byl nádherně zdobené v křesťanských domácnostech. Přečtěte si o to dozvědět se více o tom, jak se slavily Vánoce v jihovýchodní Asii.

Vánoční zvyky v různých zemích

Filipíny
V zemi Filipíny, křesťanství je hlavní náboženství. Oslavy začínají devět den před na Štědrý den s hmotností známou jako Misa de Gallo. To znamená začátek festivalu. Bibilical příběhy o Kristu se čtou v kostelích. Průvody se konají ve večerních hodinách v průběhu, ve kterém je pár rozhodl působit jako Josef a Marie hledání úkrytu. Mass se koná v každou hodinu Štědrý den, takže si každý může navštěvovat to. Náboženská služba, která patří betlém hraje konec s hvězdami zavěšených ze střechy kostela s neviditelným drátem. Staré kmenové celní úřad takový jak serenading cumbacheros nebo procházky zpěváky jsou uvedeny důležité, aby během Vánoc.

Vietnam
Je známou skutečností, že většina domorodců z Vietnamu přijal křesťanství za vlády francouzské. Od té doby, se slavily Vánoce s velkým elánem a nadšením ve Vietnamu. Po půlnoční mši v předvečer Vánoc, rodiny vychutnat luxusní hostinu, která se skládá kuřecí polévka, krůtí a pudink. Vánoční stromky a vánoční postavy, které se podobají Santa Claus jsou velmi časté v zemi Vietnam. Děti také umístit jejich boty v předvečer Vánoc, očekávala, že se naplní dárky od Santa Clause.

Thajsko
Na rozdíl od, vánočních oslav v západních zemích, Štědrý den nebo 25. prosince v zemi Thajsko jen se stane být pracovní den. Jinými slovy, lidé v Thajsku nevynechávejte práci kvůli Vánocům. Ačkoli většina domorodců v Thajsku jsou buddhisté, jsou vždy rádi, pokud jde o slavit Vánoce. Všechny kanceláře, vysoké školy a univerzity normálně fungovat na Štědrý den, ale lidé si sami tím, že nosí zářivě barevné oblečení, zatímco školy upravené pořady výhradně pro děti. Studenti brzy do školy vítají Santa Claus a jsou uvedeny sladkosti. Křesťanské rodiny v Thajsku vaří své oblíbené pochoutky, zdobí své domovy a přivítat Vánoce s poměrně hodně vášně.

Indonésie
Pokud jste to nevěděl, pouze 8% Indonésanů jsou křesťané. Vánoční oslavy jsou moc mluvit, ale festival je ještě slaven v různých částech země. Indonésie je převážně muslimská země, protože z toho byly hlasy námitky proti oslav Vánoc. To však nemá vliv na slavnostní náladu, Vánoce ještě slaven v zemi. Vánoční stromky jsou bohatě zdobená v průběhu festivalu. Různé charitativní funkce jsou rovněž prováděny v tento den.

Prošívané Vánoční ozdoby
Moderní vánoční písně
Vánoční dekorace Office
Vánoce v Švédsku
Vánoce v Řecku
Dítě Vánoční punčochy
Dekorativní vánoční stromky s ptáky a korálků
Vánoční punčocha
Vánoční Dekorace Témata
Filipínský Vánoční písně
Vánoce v Rusku

Leave a Reply