Vánoční filmy 2012

Hallelujah! Je čas přivítat malého Ježíše do světa, že je čas přivítat prázdnin taky! Sněhové bílé slzy, Rozzářené ozdoby, zábava plněné punčochové dárky, pestré vánoční hvězda a závan babičky domácí cukroví-to vše můžete okamžitě přepravit nás zpět do některé z ctěných vánočních oslav. Ale ne, letní sezóna je kompletní bez zábavy. Filmy začátek nejvíce preferovaných rekreační zábavy seznamu žádný jiný zábavní může udělat, jak nádherné a šířit radost z prázdnin více než sledování dobrého filmu. Sledování filmu Vánoce jsou ideální způsob, jak ukončit shonu na slavnost s rodinou a blízkými přáteli. To je nejen skvělý způsob, jak pobavit každého, ale také zaručuje, že budete muset strávit kvalitní čas se svými příbuznými. A nezapomeňte na popcorn vana, vynikající hrnek horké čokolády a dalších lahodných lahůdky k dokončení zážitek z filmu. Z klasiky na nejnovější film vánoční 2012, zde je seznam nejlepších pick pro tento rok, podívejte se.

Top Christmas filmy 2012
Fitzgeraldova Family Christmas (2012)
Edward Burn nový film s názvem Fitzgeraldova Rodinné vánoční vypráví příběh samostatné irské rodiny. Natočeno s pozadí vánoční, tento film pojednává o emocionální dilema, které by se mohlo stát v samostatné rodiny. Irská rodina se sedmi sourozenců zůstává na Long Island s matkou. Děti byly opuštěné jejich otcem dávno poté, co rodiče se rozvedli. Ale teď, po letech, jejich otec se chce vrátit a stát se součástí rodiny vánoční večeři. Některé z jeho dětí stále ho miluji, ale jiní ne, i manželka ho nenávidí a nechce, aby se připojil vánoční večeři. Příběh navazuje na tom, jak ty, kteří milují ho vyhrát nad prominentní nenávisti ostatních. True potěšení na Vánoce!

V Mistle-Tones (2012)
Film, “The Mistle-Tones”, mluví o rekreačním sboru, který dává otevřený slot na ne-tak-velký zpěvák, přítel skupiny vůdce Marci, místo toho, aby tuto příležitost Holly, talentovaná zpěvačka a dcera o paní, který založil skupinu. Holly pak spustí novou sborovou skupinu totiž Mistle tóny. Role Holly hraje Tia Mowry, který se stal populární její sestra televizní show, sestry. Holly pak napadá její soupeři k zpívat-off na Štědrý den, který vytváří poměrně vlnu všude. Nicméně, to vše dokáže být dobré pro Holly, která se ocitne na cestě do skutečného významu Vánoc. Začne nový, veselá a úspěšný život s některými novými přáteli a novou lásku.

The Hobbit: Neočekávaná cesta (2012)
Vánoční film The Hobbit: Neočekávaná cesta je dvoudílný epický fantasy dobrodružný film, založený na románu fantasy JRR Tolkien stejného jména. Produkoval a režíroval Peter Jackson, tento film vypráví příběh Hobbit jmenoval Bilba Pytlíka, zapsaných na vrácení pokladu z draka, který ukradl ji. Tento malý hobit je rekrutován Gandalf a skupinou trpaslíků, a všechny z nich vydali na dobrodružnou cestu. Skupina se schází s tvorem jménem Gollum a také objeví kouzelný prsten. Zní jako Pán prstenů? Pozdravte JRR Tolkien!

V Classics
A Wonderful Life (1946)
Hrají Jimmy Stewart a Donna Reed, je to úžasný Christmas klasické ctít v letošním roce. Když Jimmy Stewart, zatíženo strádání a ztrácí veškerou naději v životě, se rozhodne spáchat sebevraždu, strážný anděl rozhodne zasáhnout. Co se bude dít dál, je hořko-sladký příběh, který mluví o tom, jak krásná může být život.

A Christmas Carol (1951)
Tento film je bezesporu Christmas klasika a musí sledovat letošní Vánoce, i když jste to viděl tisíckrát již. Tato adaptace románu Charlese Dickense se stejným názvem nadále vládnout diagramy pro nejlepších klasických filmů Vánoce.

A Christmas Story (1983)
A 9-rok-staré dítě jménem Ralphie Parker nechce nic víc, než Red Ryder zbraně BB na Vánoce. Přesto, že je stále odmítal jeho matkou, učitel a Santa Clause z obchodního domu, Ralphie nemá náladu, aby se vzdaly. Chcete-li vidět, co se bude dít dál, sledujte tento roztomilý a sladké vánoční klasiku.

S druhem filmů uvedených výše, se očekává, že pořád co dělat v této sezoně. Takže, shromáždit všechny starší s vámi, která zabrání jim ruším, protože když kouzlo těchto filmů jde full-on, není tam žádný způsob, jak můžete přinést sami odtrhnout ani na minutu.

Vánoční strom Recyklace
Christmas Flower Centerpieces
Legend of Stork
Marie Vánoc
Dřevěné vánoční ozdoby
Christmas Love Poems
Legenda o vánoční punčochy
Vánoční Básně pro otce
Vánočky a koláče pověry
Funny Vánoční Citáty
Veselé Vánoce Wallpaper

Leave a Reply