Vánoční koledy 2012

Vánoce jsou období zcela vyhrazen pro oslavu, zpěvu a tance. Není zde prostor pro obavy o minulosti nebo úzkostí o budoucnost. Je to příležitost, kdy tradice a lidé tradičně váží dohromady, šířit lásku a laskavost a vyvedu pravý smysl Vánoc. Vánoční oslavy po celém světě obvykle zahrnují šíření poselství Bible, re-nařizovat narození Kristovo, zdobení domů, sdílení darů, příprava tradičních jídel a účast na půlnoční mši. Kromě všech těchto funkcí, je dobře známým faktem, že vánoční oslavy nikdy nemůže být úplná bez koled. These koledy nebo hymny jsou nejen zpívané ve chvále pána, ale také si ho pamatuji, obnovit naši víru v Všemohoucího. Tradičně byly vánoční koledy zaměřena na narození Ježíše Krista, ale čas jeho působení na této koncepce příliš. Dnes máme koledy, které se soustředí na vánoční tématikou, zimní scény a dokonce i dárkové ložiska čísla jako Santa. Vánoční koledy jsou nejlepším způsobem, jak šířit ducha sezóny a vybavení, které se na oslavy dopředu. Podívejte se na seznam vánočních koled 2012 jsou uvedeny níže.

Populární Vánoční koledy 2012

Se dítě narodí
To je krásný vánoční píseň napsaná Santa Maria. Tato píseň pojednává o významu panenské narození Ježíše a oslava Vánoc. Podle názvu, Vánoce jsou připomínkou narození dítěte, který přinesl světlo a pravdu, která svět nikdy neviděl do té doby.

Jeho svátek vánoční
To je populární vánoční píseň napsaná Dougie Campbell. Mnoho sborů zvolili tuto píseň pro tuto vánoční sezónu, a to je jeden z nejpopulárnějších písní této vánoční. Píseň byla zaznamenána u studentů Balfron základní školy ve Skotsku.

Chlapec se narodil v Betlémě
Tato píseň pochází z latinského hymnu, Puer Natus v 14. století. To byl Michael Praetorius, kdo zařídil hudbu pro tuto píseň. Tento Koleda byla zahrnuta do “Carols Starý a Carols nový” a je jedním z nejpopulárnějších písní v této sezóně.

Tradiční Vánoční koledy
Jingle Bells
To je nepochybně nejoblíbenější vánoční koleda všech dob, a to natolik, že se stala synonymem pro Vánoce, protože obrovské popularitě. Tato koleda napsal James Pierpont v roce 1857. To bylo původně napsán pro program díkuvzdání organizované v Bostonu kostele, kde nabídl své služby jako učitel nedělní školy. Tento Koleda byla původně titulovaný jako The One kůň otevřené sáně a dal se působí elegantně a čile rytmu. Není divu, že to šlo rovnou do posluchače srdce.

Joy To The World
Tento populární radostné carol byl napsán Isaac Watts v roce 1719. Watts byl pastor z povolání, ale on byl známý pro jeho palčivé kostelních písní. Tato koleda, “Radost světě je založený na Psalm 98 z Bible, a to velebí návrat Krista. Tato píseň byla složena George Frederick Handel.

Přejeme Vám veselé Vánoce
Tento dobře známý vánoční koleda je jedním z nejvíce zpívanými koled po celém světě. Tato koleda pozdraví svět a přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok. Tato koleda byla propagována v západní zemi Anglie v 16. století. Tato koleda se tradičně používá k ukončení půlnoční mši.

Vánoční koledy pro děti
Rudolf Červený čichal Reindeer
Píseň je o fiktivní charakter jmenoval Rudolf, který je věřil být devátý sobi Santy. Koleda byla poprvé vydána v roce 1939 a byl napsán Robertem L. květnu. Tato koleda je hodně miluje děti pro své alpské rytmů a více tak, protože se točí kolem své oblíbené postavy Christmas Rudolfa.

Santa Claus přichází do města
Tato koleda je založen na populární dárek-ložiska postava Santa Clause a je populární mezi dětmi po celém světě. To bylo psáno a složení J. Fred lysky a Haven Gillespie v roce 1932, ale vydavatel chce, aby se znovu složeny jako melodie děťátko neprokázalo, že by se komerční. Nicméně, Eddie Cantor, komik používal to v jeho show díkuvzdání v roce 1934 a stala se velkým hitem. Od té doby je tato píseň jednou z nejpopulárnějších koled na celém světě, a to zejména u dětí.

Vánoční koledy byly vždy populární, a to i ty, které byly složeny před staletími. Nicméně, mnoho nových písní objeví každou sezónu a některé z nich se stávají součástí velkého skupiny nezapomenutelných vánočních koled. Staré nebo nové, měla koleda mít chytlavé texty a živý rytmus získat přímý vstup na posluchače srdce. Pro tuto chvíli, budou výše uvedené koledy ukrást show v roce 2012.

White Christmas Lights Decor
Vánoce v Rumunsku
Vánoce v Sýrii
Santa žije v Laponsku!
Jedlé Vánoční Centerpieces
Klasické vánoční filmy
Vánoce v Jižní Americe
Vánoce v Portugalsku
Holly a Ivy Pověry
Jack Frost
Slavné Vánoční Citáty

Leave a Reply