Vánoční příběh

“A Christmas Story” je film založený na krátkých příběhů a semi-smyšlených anekdoty autorem Jean Shepherd. Režie Bob Clark, film vyšel v roce 1983 a hvězdy Melinda Dillon, Darren McGavin, Peter Billingsley a Ian Petrella. Přečtěte si o to vědět, shrnutí / skriptu a přezkum “A Christmas Story”.

Příběh “Vánoční příběh” se točí kolem života Ralphie Parker (Peter Billingsley), 9-rok-starý kluk, který žije v městečku severní Indiana of Hohman. Je vánoční čas a všechno, co chce, jak jeho dar je Red Ryder karabina-akce 200-shot modelu BB zbraň, s kompasem v populaci. On žádá o jeho matku (Melinda Dillon) pro zbraň, ale ona říká,, Ne, budete střílet na oko. V jeho škole, jeho učitel, paní Shields, žádá všechny studenty napsat malou esej o daru, které chtějí na Vánoce. Snímací to jako příležitost vyjádřit svá přání, Ralphie vyjádřit svou touhu mít Red Ryder BB zbraň. Paní Shields mu dává C + a píše slova, Budete střílet oko, na jeho papíře.

Ralphie pak si myslí, že se ptát Santa Claus za Red Ryder zbraně BB, jako vánoční dárek. Nicméně, Santa z oddělení obchodu také reaguje tím, že říká, Budete střílet oko, dítě. Nyní, Ralphie má dost, a je frustrovaný. Na zpáteční cestě ze školy, ocásek Farkus a Grover Dill, zaútočit na něj. Ralphie nárazy Grover Dill k zemi, bije ocásek a údery hlavou na zasněžené zemi. Teď, ztrácí sebemenší naději na získání Red Ryder BB zbraň na Vánoce. Nicméně, Ralphie táta (Darren McGavin) překvapení him tím, že mu vzduchovku na Vánoce. Ralphie běží mimo zkusit jeho zbraň. Nicméně, zbraň BB odrazí sundal brýle, “natáčení svého oko”!

Jmelí Pověry
Christmas Cake & Vánoční pudink
Christmas Fireplace dekorace
Předškolní Vánoční písně
Vánoční dekorace na zdech
Vánoční pozdrav Poems
Vánoce v Iráku
Vánoce v Polsku
Vánoční věnec Storage
Vánoční dekorace Yard
Vánoční Stuha Spool svíčky Vrchol

Leave a Reply