Vánoční výzdoba 2012

Prázdnin je zpět opět vzít všechny na Joy Ride na slavnosti. Zvonky, světla a Hollies jsou všude kolem, oznamuje příchod zimy, která je synonymem pro Vánoce a to je čas pro dekoraci. Přemýšlejte chvíli trvat, než vybalení stejné staré vánoční stromek a ozdoby. Jak je to oslava liší, pokud používáte stejný starý dekorace znovu? Pojďme vytvořit jiný vzhled této sezóny a vyzkoušet nové barvy, ornamenty a motivy, spíše než vytahování stejné ozdoby z kredence, nechcete nechat ujít nejnovější trendy. Také je to mnohem víc vzrušující porazit jednotvárnosti a jít na něco nového, každý rok. Zcela nový dekor včetně nových vrcholy, tapet, barevné motivy, osvětlení, textilie a věnců bude stačit. Nechte 2012, aby svůj domov, a dekorace v něm, bude mluvit města. Prolistovat pro některé rady a tipy Chcete-li vědět, co byste měli opravdu na Vánoce tentokrát.

2012 vánoční zdobení nápady
Golden Rush
Zlatá barva může být považován za podpis stylu viktoriánské dekor, ale kombinace černé a zlaté dává modernistické a elegantní dotek na vánoční dekorace, vštěpovat sofistikované a elegantní vzhled vašeho příbytku. Různé typy černých a zlatých barevných dekorů jsou k dispozici na trhu. Zkuste je pro změnu a odpoutat se od jednotvárnosti červené, zelené, bílé atd.

Centrum pozornosti
Centerpieces jsou základními Christmas dekory. A nejlepší na tom je, že oni jsou nejvíce přizpůsobitelné ze všech Vánoční věcí. Můžete si je koupit vypíná pultech obchodů, pokud chcete, ale můžete také provést některé velmi jednoduché ty doma. Jak jednoduché? Tak jednoduché, jak obložení obrovský skleněnou misku s červenou okvětní lístky růží, jasně zelené keře a jiné slavnostní ozdoby a uvádění pěkné svíčky na uspořádání. Ve skutečnosti, Chuck velký mísu. Jen se vysokou průhledné sklo, a aby vrstev různých barevných oblázků v něm. Kravata je stuhou směrem nahoru, dokončit vzhled s některými zlata a stříbra třpyt a voila! Uspořádáním-de-grande je připraven.

Budiž světlo
Ne. Christmas nemůže, může jen být slaven bez správné množství světla. Zapomeňte na správné množství, pro vás nikdy nemůže dostat příliš honosné o Vánocích, ale správný druh osvětlení je nutností. Z mnoha světly, které jsou k dispozici na trhu dnes, můžete si vybrat více než jednu pro jakoukoli tématu. Nicméně, musíte pamatovat na to, aby se příliš unést a paluba se svého domu jako nevhodným rvačce světel. Snažte se, aby se váš příbytek do eye-candy v této sezóně s fúzí správný druh osvětlení. Použijte spousta venkovní světla i když logicky a uceleným způsobem. 2012 bude sezóna odvážných, ale základní světla. Zkuste odstíny jasně červené s osvětlením a doplňovat je s tmavě zelenými odstíny. Vyhněte se zlatá pro venkovní, to by mohlo skončit vypadat jako ošklivé žluté, takže jej uložit pro interiéry. Nahoru na střechu s nádhernou šíří anděla nebo moravským hvězda v odvážné živé barvy a uvidíte, jak bude váš domov stojí od zbytku. Pomocí svíčka lucerny vedení drah a zavěste stejný od stromů také. Výsledný vzhled musí být úchvatný po všech nových úsilí, které které jsou zařazeny v!

Light It Up s LED
LED světla mají kouzelný účinek, pokud jde o vytvoření dokonalého festivalu atmosféru. Pohled na krásné světel v nepřeberné množství barev může trvat vás do světa barev a legend. Tyto magické světla naznačovat, že je čas na památku narození z panny Syna Božího. Připomíná vám, že je čas, aby se ven tinsels a vánoční strom znovu. LED světla jsou k dispozici v mnoha tvarů a barev. Získáte LED světelné květinové vázy, soby, slavnostní osvětlení, stromky a mnoho dalších.

Chystáte Zelená
Můžete jít lehce eco-friendly tentokrát, a to zejména se svými věnci. Tkaní Sezónní květiny a jablka můžete vytvořit svůj vánoční věnec vzhled neuvěřitelné. Můžete ji použít stejně jako je to, nebo jen sprej malovat pro tento pocit “Bílé Vánoce”. Staré vánoční přání může být napsáno v podobě cesmín vytvořit recyklované věnce. Další skvělý nápad by bylo použít víno zátky a stuhy k patce z starožitné hledají kousky.

Zmrazené greeny
Kombinace zelené a stříbrné není běžné na vánoční dekorace, ale ve skutečnosti, tato kombinace vytváří osvěžující vánoční téma. Frosty silver podobá sněhové hroty venku, zatímco zelená, barva létě a na jaře, vytváří živý dojem ve vašich interiéru. Vytvořte kombinaci sezón na letošní Vánoce a vaše interiéry vypadat skvěle!

Výše uvedené cíle jsou některé z vánočních trendů ozdoby na rok 2012. Zde je doufat, tyto myšlenky vám pomohou přidat některé změny vašeho interiéru Christmas tentokrát.

Vánoce v Africe
Krátké Christmas Poems
Jak Grinch Stole Christmas
Německé vánoční písně
Tvorba vánoční ozdoby
Jedlé Vánoční Centerpieces
Kreativní vánoční Centerpieces
Domácí vánoční Centerpieces
Vánoce v Francii
Jingle All The Way
Vánoční přání přání

Leave a Reply